Licensed to Bella Vista High School                       HY-TEK's Meet Manager
                   Sacramento Meet of Champions - 4/29/2017                    
                      American River College (Sacramento)                      
                               Alternate List                                
 
Event 1  Boys Long Jump Varsity (7)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Hunter, Isaias                12 Lathrop                     
  2  Nunotani, Derek               10 Irvington                   
  3  Washington, Jeremy            11 San Leandro                 
  4  Strelchik, Dennis             10 Bella Vista                 
  5  Thomas, Trayvon               12 Newark Mem                  
  6  Bearden, Jacari               12 Kimball                     
  7  Sacks, Ryan                   12 Tamalpais                   
 
Event 4  Boys Discus Throw Varsity (8)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Adams, Alexander              12 Freedom                     
  2  Everett, Michael              12 Oakdale                     
  3  Silverthorn, Mark             11 Granada                     
  4  Pesefea, Tj                   11 Foothill -sj                
  5  Doroen, Wayne                 11 Monterey Tra                
  6  Boroja, Zach                  11 Whitney -sj                 
  7  Rivas, Christian              12 Pleasant Gro                
  8  Koochou, Demsyn               11 Johansen                    
 
Event 5  Girls Shot Put Varsity (8)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Lowry, Angelica                9 Oakdale                     
  2  Pedretti, Jessica             10 Modesto                     
  3  Jensen, Natalie               12 Del Campo                   
  4  Toele, Pele                    9 Cordova                     
  5  Diei, Crystal                 11 Oak Ridge                   
  6  Anitoni, Maryanne             11 Siena,Justin                
  7  D'Ambrosio, Caitlynne         11 Del Oro                     
  8  Arreola, Zaidy                12 Pitman                      
 
Event 6  Girls Triple Jump Varsity (8)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Verdone, Cierra               10 Pitman                      
  2  Leaman, Meagan                11 Del Oro                     
  3  Nortier-Tilly, Cassiel        12 Vacaville                   
  4  curtis, shyanne               10 Tulare Weste                
  5  Budine, Kayla                 11 Oakdale                     
  6  Pettigrew, Korey              10 Hilmar                      
  7  Cuddy, Karlee                 12 El Dorado -S                
  8  Emily, Jagerhorn              10 Rocklin                     
 
Event 7  Girls 4x100 Meter Relay Varsity (6)
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Pleasant Grove  'A'                                          
     1) Davis, Tori 12                  2) Saunders, Aaliyah 12           
     3) Gates, Delaney 9                4) Espejo, Jaeda 9                
  2  San Ramon Valley  'A'                                        
     1) Noden, Isabella 10              2) Chapleau-Stein, Bonnie 9       
     3) Lyon, Andrea 12                 4) Ravin, Meg 10                  
  3  Foothill -nc  'A'                                            
     1) Hansen, Emilee 12               2) Nino, Ariana 12                
     3) Broacha, Kira 10                4) Broacha, Sarah 12              
  4  Oakmont  'A'                                                 
     1) Nijjar, Priya 10                2) Nguyen, Lyly 9                 
     3) Ranario, Anna 9                 4) Alway, Samantha 9              
  5  Freedom  'A'                                                 
     1) Aponte, Arianna 12              2) Willaims, Annesley 12          
     3) Porter, Taneesha 11             4) Denny, Kamilah 11              
  6  Foothill -sj  'A'                                            
     1) Brown, Destiny 10               2) Maxwell, Adrienne 9            
     3) Ebagua, Ashley 11               4) Dempsey, Kiara 11              
 
Event 8  Boys 4x100 Meter Relay Varsity (9)
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Stagg  'A'                                                   
     1) Walker, Lamonte 9               2) Mitchell, Jontu 12             
     3) Brownlee, Johnny 11             4) Harris, Trevon 12              
  2  Liberty Ranch  'A'                                           
     1) Frazier, Ibn 12                 2) Rodriguez, Jeramyah 11         
     3) McDonald, Dylan 10              4) Kamil, Jones 12                
  3  El Camino -sj  'A'                                           
     1) Curry, Joshua 12                2) Gomez, Anthony 11              
     3) Johnson, Jeron 10               4) McChristian, Aaron 12          
  4  Foothill -nc  'A'                                            
     1) Robinson, Jaylen 11             2) Branlett-Ortiz, Samuel 12      
     3) Adesokan, Dayo 12               4) Roker, Bailey 12               
  5  Las Lomas  'A'                                               
     1) Weidinger, Timmy 10             2) Pappas, Cory 11                
     3) graham, andrew 11               4) Kiragu, Henry 12               
  6  Casa Roble  'A'                                              
     1) Engle, Ethan 12                 2) Johnson, Elijah 9              
     3) Robinson, Ryan 10               4) Stoakley, Travis 12            
  7  El Dorado -sj  'A'                                           
     1) Buethe, Thomas 12               2) Diez, Dylan 11                 
     3) Dilly, Jared 12                 4) W-Wilson, Cole 12              
  8  Oakmont  'A'                                                 
     1) Calugay, Alex 11                2) Ranario, Earl 11               
     3) Johnson, Zwannah 10             4) Mendoza, Shane 10              
  9  Marysville  'A'                                              
     1) Greenwood, Cornell 12           2) Walker, Gary 10                
     3) Childers, Noah 12               4) Bernal, Mikah 12               
 
Event 11  Girls 100 Meter Hurdles Varsity (6)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Mitchell, Abigayle            12 Hughson                     
  2  Worthington, Kendra           11 Bella Vista                 
  3  Economou, Thea                12 Placer                      
  4  Gibbs, Karayah                11 Bishop O'Dow                
  5  Camillucci, Julia             12 Placer                      
  6  Christensen, Amy              10 Northgate                   
 
Event 12  Boys 110 Meter Hurdles Varsity (6)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Price, Jallin                 10 Pittsburg                   
  2  Zang, Kiefer                  12 Oakland Tech                
  3  Baker, Kevin                  11 Grant -sj                   
  4  Lambert, Nicholas             12 Tulare Weste                
  5  Liong, Edric                  12 Bear Creek                  
  6  Mallory, Travis               11 Woodcreek                   
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash Varsity (4)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Cornish, Deborah              10 Cosumnes Oak                
  2  Mai, Kathleen                 10 Lowell                      
  3  April, Morgan                 11 West -sj                    
  4  Dolan, Lizzie                 11 McKinleyvill                
 
Event 14  Boys 400 Meter Dash Varsity (6)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Spellman, Calvin              12 Enterprise                  
  2  Merino, Elijah                11 Golden Valle                
  3  Matey, Max                    12 California -                
  4  Rotton, Jadan                 12 Fernley High                
  5  McChristian, Aaron            12 El Camino -S                
  6  Blakely, Joe                  10 Pleasant Gro                
 
Event 15  Girls 100 Meter Dash Varsity (8)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Rubinstein, Paige              9 Davis                       
  2  Maddy, Morrison               12 Rocklin                     
  3  Robtoy, Erika                 11 Reed High Sc                
  4  Clemons, Keionnie             10 Golden Valle                
  5  Bufka, Kathleen               12 Mercy (Sf)                  
  6  Palmer, Brenea                12 Oakland Tech                
  7  Jackson, Beonce               11 Tulare Weste                
  8  Harris-Hammond, Grace         10 Damonte Ranc                
 
Event 16  Boys 100 Meter Dash Varsity (6)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Ramos, Michael                11 Lathrop                     
  2  Anderson, Dante               12 Armijo                      
  3  Kauffman, Tommy               12 Clayton Vall                
  4  Gutierrez, Ezequiel           12 Atwater                     
  5  Leopold, Myles                10 Kimball                     
  6  White, Taray                  11 Grant -sj                   
 
Event 17  Girls Long Jump Varsity (5)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Engel, Samantha               12 El Dorado -S                
  2  Williams, Angelena            10 Golden Valle                
  3  Rossiter, Sarah               12 Placer                      
  4  Wong, Lauren                  12 Vista del La                
  5  Burke, Alyssa                 11 Enterprise                  
 
Event 20  Girls Discus Throw Varsity (6)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Monachino, Gia                12 Conventcred                 
  2  Daniels, Karsten              12 Del Campo                   
  3  Sander, Shade                 10 Placer                      
  4  Masaki, Aiko                  12 Dublin                      
  5  Hampton, Rebecca               9 Venture Acad                
  6  Leapaga, Ella                 12 Lincoln (Sto                
 
Event 21  Boys Shot Put Varsity (9)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Rice, Kyle                    11 Del Campo                   
  2  Kelly, Perry                  12 Wheatland                   
  3  Turner, Aaron                 12 James Logan                 
  4  Gilbert, Dylan                10 Turlock                     
  5  Buck, Dagne                   11 Whitney -sj                 
  6  Doroen, Wayne                 11 Monterey Tra                
  7  Fouts, Jack                   12 Clayton Vall                
  8  Steven, Thornburg             12 Liberty Ranc                
  9  Otero, Eli                    11 Oak Ridge                   
 
Event 22  Boys Triple Jump Varsity (8)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Santos-Taylor, Damien         11 Armijo                      
  2  Brito, Jairus                 11 Lathrop                     
  3  Trunkey, Damien               12 Trinity                     
  4  Roussel, Thomas               12 Bella Vista                 
  5  Hoffman, Matthew              10 Monte Vista                 
  6  Peterson, Jacob               12 Oakdale                     
  7  Johnson, Samuel               11 Golden Sierr                
  8  Bearden, Jacari               12 Kimball                     
 
Event 23  Girls 800 Meter Run Varsity (2)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Childs-Smith, Alexandria      11 James Logan                 
  2  Huang, Angela                 11 Dublin                      
 
Event 24  Boys 800 Meter Run Varsity (3)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Gonzales, Kevin               12 Bella Vista                 
  2  Lawrence, Jordan              11 Franklin (El                
  3  Ruiz, Michael                 11 Sheldon                     
 
Event 25  Girls 300 Meter Hurdles Varsity (5)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Jackson, Rylee                12 reno high sc                
  2  Tragesser, Jenna              10 Dublin                      
  3  Bazile, Taylor                12 San Leandro                 
  4  Johnson, Haley                12 Placer                      
  5  Worthington, Kendra           11 Bella Vista                 
 
Event 26  Boys 300 Meter Hurdles Varsity (8)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Pike, Andy                    12 Bishop O'Dow                
  2  Johnston, Cameron             12 Livermore                   
  3  Robinson, Aaron               11 Elk Grove                   
  4  Robert, Holt                  12 Monterey Tra                
  5  Teodoro, Jacob                12 Folsom                      
  6  Reed, Julian                  11 Grant -sj                   
  7  McGuire, Colton               12 Damonte Ranc                
  8  Wright, Sam                   12 Fernley High                
 
Event 27  Girls 200 Meter Dash Varsity (9)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  Collins, Nia                  11 Monterey Tra                
  2  Flenoid, Kiara                12 Pittsburg                   
  3  O'Neal, Nawlani               12 Elk Grove                   
  4  Weidinger, Taylor             10 Las Lomas                   
  5  Lawson, Sydney                11 El Camino -S                
  6  Harris-Hammond, Grace         10 Damonte Ranc                
  7  Burton, Ejiaya                 9 Tulare Weste                
  8  Rubinstein, Brooke            11 Davis                       
  9  Dempsey, Kiara                11 Foothill -sj                
 
Event 28  Boys 200 Meter Dash Varsity (3)
===============================================================================
     Name                        Year School                                
===============================================================================
  1  White, Taray                  11 Grant -sj                   
  2  Williams, Noah                12 DeLaSalle                   
  3  Brown, Cody                   12 Grant -sj                   
 
Event 31  Girls 4x400 Meter Relay Varsity (6)
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Monte Vista -nc  'A'                                         
     1) Wilson, Kelli 9                 2) Tognela, Lexi 9                
     3) Cervantes, Lauren 10            4) Friesen, Cheyenne 12           
  2  Reed High School  'A'                                        
     1) Kaplin, Nirel 10                2) Ebling, Sarah 12               
     3) Mooney, Rebecca 10              4) Robtoy, Erika 11               
  3  Colfax High School  'A'                                      
     1) Anna, Ballowe 11                2) Dean, Jasmine 12               
     3) Grace, Bliss 9                  4) Sierra, Hagen 10               
  4  Ponderosa  'A'                                               
     1)                                 2) Siena, Stacy 11                
     3) Erin, Ling 12                   4) Mackenzie, Fletcher 11         
  5  Merrill West  'A'                                            
     1) Croffet, Alexia 10              2) Dixon, Zharia 9                
     3) Salinas, Hannah 11              4) Kaur, Harleen 11               
  6  Skyline  'A'                                                 
     1) Franklin, Mikalya 12            2) Wikstrom, Clarisse 12          
     3) Wikstrom, Eleanor 9             4) Winters, Cymone 10             
 
Event 32  Boys 4x400 Meter Relay Varsity (7)
===============================================================================
     School                                                                 
===============================================================================
  1  Grant -sj  'A'                                               
     1) Jackson, William 12             2) Brown, Cody 12                 
     3) Baker, Kevin 11                 4) Reed, Julian 11                
  2  Paradise  'A'                                                
     1) Garber, Austin 12               2) Mackay, Jared 10               
     3) Potthast, Riley 12              4) Warren, Jacob 12               
  3  Monterey Trail  'A'                                          
     1) Williams, Sam 11                2) Garcia, Ruben 11               
     3) Echols, Bubba 10                4) Larrier, Zach 10               
  4  Will C. Wood  'A'                                            
     1) Chukweumeka, Ogonna 12          2) Harshberger, Victor 11         
     3) Weaver, John 12                 4) Parks, Deshawn 12              
  5  Armijo  'A'                                                  
     1) Dix, Ryan 11                    2) Mckenzie, Nixon 10             
     3) Anderson, Dante 12              4) Forcadilla, CJ 11              
  6  Turlock  'A'                                                 
     1) Brownfield, Branden 11          2) Ruiz, Antonio 11               
     3) Vandergriff, Bailey 11          4) Wright, Trenten 12             
  7  El Camino -sj  'A'                                           
     1) Arthur, Malachi 12              2) Curry, Joshua 12               
     3) Gomez, Anthony 11               4) McChristian, Aaron 12